Qnb Finansbank Kredi Başvuru Sonucu Sorgulama

Finansbank konut, taşıt, tüketici, Kobi, eğitim gibi geniş yelpazesi ile kredi hizmeti vermeye devam ediyor. Sizde maddi sorunlarınızdan sıyrılmak isteyenler arasında iseniz size en yakın şubesine giderek ya da şubeye gidecek kadar zamanınız yoksa resmî web adresi üzerinden başvurularınızı yapabilirsiniz.

Banka yoğunluk durumuna göre size aynı gün içerisinde dönüş yapmaktadır. İlk aşamada kredi notu gibi finansal durumlarınızı incelemektedir. Eğer geçmiş dönem diğer bankalar da dahil olmak üzere kredi ya da kredi kartı gibi borçlarınızı zamanında öder iseniz herhangi bir ön aşama sorunu ile karşılaşmazsınız.

Oldu ki banka size aynı gün içerisinde size dönüş yapmadı bu durum da ise direk siz sorgulama işlemini tamamlayabilirsiniz. Finansbank günün her saati hizmet veren müşteri hizmetlerini arayabilirsiniz. Müşteri temsilciniz ile konuştuğunuz da kolay sorgulama için kimlik bilgilerinizi isteyebilir.

Buna ek olarak dilerseniz internet bağlantınız da var ise yine kimlik bilgileriniz ile Finansbank resmî web adresi kredi sorgulama alanından da işleminizi yapabilirsiniz. Karar tamamen size kalmış.

Kaynak: http://www.kredibasvurusonucu.net/finansbank-cardfinans-kredi-karti-basvuru-sonucu-ogrenme/