Tropico 5 Türkçe Yama

Tropico 5 simülasyon oyunudur. Simülasyon yanında, stratejilerinizde oldukça önemlidir. Bu oyunun temelinde binalar oluşturmak, kendinize has ve istediğiniz şekilde şehirler kurmak ve bunları yaparken oluşacak zorluklar ile mücadele etmek vardır.

Yeni güncelleme ile birlikte 2. Dünya Savaşı dönemlerine kadar gidip, bu savaşı günümüze uyarlayarak sonuçları ve olayları kendinize uygun olarak yönlendirebilirsiniz. Amerika Birleşik Devletleri ile Sovyet Rusya arasında geçen bu savaşı, 21. Yüzyıl dünyasında, kendi hayal gücünüze göre şekillendirebilirsiniz. Bunun yanı sıra başka zorluklar da var elbette. Sizin göreviniz, şehrinizde meydana gelen her şeyi düzen içinde tutmaktır.

Giriş: Torrent Oyun

Yeni ticaret yolları keşfedin, yeni silahlar üretin, teknolojiyi ilerletin ve ön plana çıkın. İşte bu kadar basit ve eğlenceli bir strateji oyunudur. Ne kadar gelişmelerde ilerlerseniz ve modern dünyaya yaklaşırsanız, o kadar önde ve başarılı olacaksınız.

Bu oyunun tek sıkıntısı yama dosyasıdır. Yani dil desteği. Ama artık böyle bir problemde yok. Çünkü artık sayfamızdan bu oyunun yama dosyasını da oyunla birlikte indirebileceksiniz.

Kaynak: https://www.zamundatorrentten.com/tropico-5-turkce-yama/