Yurtta Öğrenciler Oyun Film İndirip Vakit Geçiriyor

Öğrencilerin boş vakitlerini değerlendirmek için yaptığı 2 aktiviteden biri oyun diğeri ise film izlemektir. Bunu en güvenilir ve düzgün kaynaktan yapmak için ziyaretçi ettikleri site adresini veriyoruz.

İnternette içerik sağlayıcı bir platform olarak bilinen site Zamundatorrentten.com adresi üzerinden hizmet vermektedir.  İnternette aranılan her türlü verinin bulunabileceği bir adres olan forum sitesi, 2002 yılından günümüze kadar internette yer almaya devam etmiştir. Geniş arşivi sayesinde kullanıcıların internette aradıkları her türlü içeriğe kolayca ulaşmasını sağlayan bir yapıya sahip olan site “zamunda”; esas olarak 2 ana kategoride konuşlanmıştır.

Torrent Oyun:

Bilgisayar oyunlarının kolay şekilde indirilmesine olanak sağlayan site, geniş oyun seçeneklerini forum kullanıcılarına açmış durumdadır. Sitede torrent oyun kategorisi altında; aksiyon, fps, yarış, simülasyon, strateji, spor vs. gibi kategorilerde bu torrentleri kullanıcılarına sunar. Bu kategoriler günden güne sürekli olarak artmakta olup, her kullanıcının rahatlıkla dilediği oyunu bulmasına yarayacak biçimde çeşitlenmiştir. Bu kategorilerin dışında pek çok oyun türünü yine  Zamundatorrentten.com sitesinden bulmak mümkündür. Bu yüzden oyun severlerin ilk olarak uğraması gereken adres bu adres olacaktır. Ayrıca bunun yanında oyun sorunları ve çözümleri, oyun hileleri, oyun tanıtımları, oyun patchleri gibi konulara bu adresten ulaşmak mümkündür.

Torrent Film:

İnternette sürekli olarak aradığınız film için bu kadar zaman harcamaya aslında gerek yoktur. Tek bir site üzerinden istediğiniz filmi bulabilir ve indirmeye başlayabilirsiniz. Yine Zamundatorrentten.com sitesi üzerinden yerli filmler, Türkçe dublaj filmler, Türkçe dublaj belgeseller, 720p ve 1080p filmler, Stand-up,  Tv Showları, Konserler, Spor vs. kategorilerde içerikler bulabilirsiniz. Ayrıca yine aynı kategoriden 3D filmlere ve nostalji filmlere de ulaşabilirsiniz.